Szanowni Państwo,

zapraszamy na konferencję „Przemysł Przyszłości”, której tematem przewodnim jest „Zwiększenie efektywności przemysłu przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych”.

Konferencja odbędzie się 22 września 2017 roku na terenie Podstrefy Tyskiej KSSE w budynku Galerii Sztuki „Strefart” (przy ulicy Fabrycznej 2) pod patronatem Okręgowej Izby Przemysłowo-Handlowej w Tychach. Prezes Zarządu Izby, Zbigniew Gieleciak, wygłosi wykład inauguracyjny pod tytułem „Cyfrowa transformacja przemysłu”.

Przemysł Przyszłości” to lokalna pionierska inicjatywa łącząca interaktywną prezentację innowacyjnych rozwiązań z dziedziny technologii informatycznych z praktycznymi zastosowaniami w przemyśle. Ideą przyświecającą wydarzeniu jest szerzenie wiedzy na temat zaawansowanych technologii, wymiana doświadczeń oraz prezentacja sprzętu i rozwiązań partnerów wydarzenia.

Konferencja składać się będzie z prelekcji, panelu dyskusyjnego i prezentacji rozwiązań, kierowana jest do osób zawodowo związanych z przemysłem oraz branżą IT z terenu Śląska. Głównym celem wydarzenia jest przekazanie uczestnikom eksperckiej wiedzy oraz umożliwienie zaprezentowania w praktyce podstawowych funkcjonalności nowatorskich rozwiązań przyczyniających się do zwiększenia konkurencyjności lokalnych firm przemysłowych.

Partnerami Konferencji są światowi producenci i liderzy rozwiązań w dziedzinie technologii informatycznych.

Liczymy, że nasza Inicjatywa spotka się z Państwa zainteresowaniem i zachęci do wzięcia udziału w Konferencji.

Rejestracja: telefonicznie pod nr. 32 327 16 28, e-mailowo: konferencja@eplaneta.net lub poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.eplaneta.net.

Serdecznie zapraszamy!

 

PATRONAT:

Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach

ORGANIZATOR:

Centrum Komputerowe PLANETA