Szanowni Państwo, Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach w bieżącym roku obchodzi piętnastolecie swego istnienia.
Minione lata w sposób bezprecedensowy odmieniły warunki prowadzenia działalności gospodarczej. Dzięki realizacji szeregu programów pomocowych na terenie podregionu tyskiego zostało uruchomionych kilkadziesiąt firm, które sprawnie funkcjonują po dziś dzień. W związku z naszym jubileuszem nadszedł czas podsumowań, zarówno działań Izby na rynku lokalnym, jak i zmian, które nastąpiły w naszym otoczeniu.

Powyższą rocznicę pragniemy uczcić podczas Gali Tyskiego Lidera Przedsiębiorczości, która odbędzie się w dniu 25 maja 2012 r. w Zameczku Myśliwskim w Promnicach. Na Uroczystej Gali wręczone zostaną m. in. okolicznościowe statuetki oraz odznaczenia dla osób najbardziej zaangażowanych w rozwój regionu. Wyróżnimy również przedsiębiorców, najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy oraz innowacyjne produkty, które pojawiły się na rynku w roku ubiegłym. Uczestnikami Gali będą eurodeputowani i posłowie, przedstawiciele władz regionu oraz samorządu lokalnego oraz czołowi przedstawiciele śląskiego biznesu. Zapewniona zostanie odpowiednia oprawa medialna.

Wstęp za zaproszeniami.