15 Tyskie Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz – Wszystko dla domu, otoczenia i wnętrza.

W dniach 8 – 10 maja odbędą się 15 Tyskie Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, tradycyjnie na Stadionie Zimowym przy ul. de Gaulle’a 2 w godz. od 10.00 do 18.00. Udział w targach zapowiedziało prawie 100 firm z szerokim wachlarzem ofert.

Postęp technologiczny w tej branży jest imponujący. Targi są świetną okazją, by zapoznać się z nowinkami, podanymi w pigułce, za to na szeroką skalę. Pojawiło się wiele nowatorskich produktów i rozwiązań budowlanych, zapewniających komfort cieplny budynku a generujących niskie rachunki za energię. Na miejscu można zasięgnąć informacji, podpytać ekspertów, porównać i wybrać dla siebie najlepsze z możliwych rozwiązań. Targi te są zarówno dla budujących, jak i osób planujących remont czy modernizację w swoim mieszkaniu.

Bardzo bogato będzie się prezentować oferta wyposażenia wnętrz, m. in. będą  meble, artykuły dekoracyjne, wyposażenie mieszkania, łazienki i kuchni. Inspirujące może okazać się samo oglądanie przygotowanych ekspozycji.

Po raz pierwszy w tym roku na targach będzie funkcjonować „Wyspa Nowości”, jest to specjalne miejsce, gdzie odbywać się będą prelekcje na ciekawe tematy oraz prezentowane będą nowości z branży budowlanej, grzewczej oraz z zakresu odnawialnych źródeł energii.

Nie można przeoczyć tegorocznych 15 Tyskich Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz. Warto skorzystać ze specjalnego, bezpłatnego E-biletu, który uprawnia do bezpłatnego wstępu na targi. Należy go wydrukować i okazać w punktach kasowych, gdzie podlega wymianie na bezpłatny bilet. Do pobrania będzie na stronie www.targityskie.pl

Patronat honorowy nad targami sprawuje  Śląski Wojewódzki  Inspektor Nadzoru Budowlanego, Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach oraz Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Tychach. Patronatami branżowymi targi są objęte przez: Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej  im. Güntera Schlagowskiego, Śląską Izbę Budownictwa.

Zapraszamy do odwiedzenia tej imprezy, bo warto. Organizatorem targów jest Biuro Promocji i Wystaw Astra.

Więcej na: www.targityskie.pl