hager polo

Hager polo sp. z o.o.

ul. Fabryczna 10

43-100 Tychy

tel. 32 324 01 00

PON-PT: 8.00 – 16.60

www.hager.pl

Firma Hager Polo to lider na rynku elektroinstalacyjnym w kraju i na świecie. Oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie rozdziału energii, oraz systemy kanałów i osprzęt elektroinstalacyjny znany z najwyższej jakości, innowacyjności i unikalnego designu do zastosowania w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym. Działalność firmy obejmuje produkcję i handel kompleksowych rozwiązań w zakresie rozdziału energii, kanałów instalacyjnych oraz osprzętu instalacyjnego – pełen asortyment gniazd i łączników.

Firma Hager Polo to tworzenie nowych miejsc pracy na terenie miasta Tychy, wspieranie lokalnej, tyskiej społeczności poprzez sponsoring kultury i sportu oraz organizację cyklicznych wyjazdów tyskiej młodzieży na obozy językowe do Francji, to również ciągłe inwestycje w rozwój tyskiego zakładu prowadzące do zwiększenia innowacyjności wyrobów i poprawy standardów pracy.

Firma posiada certyfikaty: ISO 18001, ISO 140001, a także prestiżowe Investors in People. Obecnie zatrudnia w Tychach prawie 500 osób.