Szanowni Państwo,

serdeczne zapraszamy do wzięcia aktywnego udziału w II Giełdzie Pracodawców na terenie Miasta Tychy. Organizatorem giełdy jest:

  • Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach,
  • Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna Podstrefa Tyska,
  • Powiatowy Urząd Pracy w Tychach,

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Tychy – Andrzej Dziuba.

Nowe inwestycje na terenie Miasta Tychy i związane z tym faktem zapotrzebowanie na pracowników staje się dla przedsiębiorców w chwili obecnej prawdziwym wyzwaniem. Zaspokojenie wszystkich potrzeb kadrowych przedsiębiorców jest coraz bardziej problematyczne wraz z malejącą stopą bezrobocia i rosnącymi potrzebami firm.

Wychodząc naprzeciw potrzebom pracodawców zapraszamy Państwa do udziału w II Giełdzie Pracodawców

w dniu 26 września 2018 roku,

która odbędzie się w Stadionie Miejskim w Tychach przy ul. Edukacji 7, w godzinach 10.00 – 16.00.

Giełda skierowana jest nie tylko dla osób bezrobotnych, ale przede wszystkim dla uczniów szkół zawodowych, techników oraz liceów z terenu województwa śląskiego, którzy ukończyli edukację oraz absolwentów wyższych szkół technicznych i ekonomicznych. Ubiegłoroczna Giełda zgromadziła 3 tys. odwiedzających i 30 firm. Okazała się być bardzo udanym przedsięwzięciem. Jest to realna okazja do pozyskania przez Państwa firmę przyszłych pracowników, w tym ludzi młodych, wchodzących na rynek pracy oraz pracowników spoza naszego miasta.

W związku z powyższym planujemy zaprosić potencjalnych pracowników Państwa firmy nie tylko z Tychów, ale również z Oświęcimia, Mikołowa, Pszczyny, Bielska-Białej, Mysłowic, Katowic. Zaproszenie skierujemy także do absolwentów i uczniów ostatnich klas szkół wyższych, średnich i zawodowych.

Proponujemy Państwu zaprezentowanie Waszej firmy jako stabilnego pracodawcy, oferującego nie tylko ciekawą i rozwojową pracę, ale też dbającego o pracownika, jego bezpieczeństwo i potrzeby, dającego mu satysfakcję i zadowolenie z pracy.

Zapraszamy Państwa, jako kluczowego partnera na lokalnym rynku pracy do udziału w realizowanym przedsięwzięciu. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w terminie do dnia 10 września 2018 roku drogą e-mailową na adres izba@izba.tychy.pl

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: Okręgową Izbą Przemysłowo-Handlową w Tychach z Panią Anetą Walczuk (tel. 32 327 72 77, kom. 796 596 106, lub pod adresem e-mail: izba@izba.tychy.pl).

Formularz zgłoszeniowy: POBIERZ

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału.

giełda pracodawców logotypy