W imieniu organizatorów: Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Podstrefy Tyskiej oraz Okręgowej Izby Przemysłowo-Handlowej w Tychach serdecznie zapraszamy na spotkanie dotyczące zasad wspierania inwestycji w oparciu o nową ustawę.

Ustawa o wspieraniu nowych inwestycji wprowadza nowy mechanizm udzielania przedsiębiorcom wsparcia w podejmowaniu nowych inwestycji na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, który w założeniu ma uzupełnić rozwiązania funkcjonujące w oparciu o przepisy ustawy o specjalnych strefach ekonomicznych.

O możliwych do wykorzystania szansach, zasadach i warunkach korzystania z pomocy publicznej według nowej ustawy, będą mówić przedstawiciele firmy doradczej KMPG – partnera tego przedsięwzięcia.

Jeśli planują Państwo nowe inwestycje to serdecznie zapraszamy na spotkanie 14 listopada 2018 r. o godz. 9.30 w budynku Strefart w Tychach (Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze) przy ul. Fabrycznej 2.

Prosimy o telefoniczne lub e-mailowe potwierdzenie obecności na konferencji najpóźniej do dnia 7 listopada br. z uwagi na ograniczoną ilość miejsc.

W załączeniu AGENDA spotkania.