mediacomMedia-Com Sp. z o.o.

ul. Długa 19

43-100 Tychy

tel. 32 325 05 80 / 81

PON-PT: 8.00 – 16.00

www.media-com.com.pl

Media-Com to grupa marek, których wspólnym celem jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań w ramach własnej działalności oraz synergiczne korzystanie z wiedzy, doświadczenia i kompetencji poszczególnych firm.

Media-Com / Internet i Telekomunikacja -świadczy usługi dostępu do sieci internet oraz usługi transmisji danych dla operatorów ISP, podmiotów biznesowych oraz organów administracji państwowej. Posiadamy kilka niezależnych łącz o dużej przepustowości, dzięki czemu możemy zapewnić stały i stabilny dostęp do usług internetowych i telekomunikacyjnych. Posiadamy punkty styku z operatorami takimi jak: Netia, TKTelekom, Exatel, ATM, GTS. Jesteśmy w Katowickim punkcie wymiany ruchu EPIX, 4DataCenter, PSE Jordana 25 a także w Warszawskim KIX i PLIX.

Media-Com / Księgowość – to nowoczesne biuro rachunkowe w dużej części oparte o wymianę danych online. Księgowość online to uproszczenie przekazywania danych, oszczędność czasu i pieniędzy. Biuro rachunkowe oparte o młody zespół księgowych posiadających odpowiednią wiedzę uczelnianą ale przede wszystkim doświadczenia z innych biur rachunkowych.

Media-Com / ConnectedHome – to nowoczesny dostawca usług telewizji cyfrowej. Nasza oferta skierowana jest do operatorów sieci internetowych ISP, którzy chcą zwiększyć swoją konkurencyjność oraz pozycję na rynku lokalnym. Telewizja cyfrowa w ramach ConnectedHome to przede wszystkim wspaniała rozrywka dla Abonentów oraz gwarancja profesjonalnej i rzetelnej obsługi dla naszych Partnerów. ConnectedHome to zupełnie nowe przedsięwzięcie, które od początku rozwija się wyjątkowo dynamicznie i skutecznie. W dość krótkim czasie podpisaliśmy umowy z dostawcami, zadbaliśmy o nowoczesny sprzęt i własną infrastrukturę.