W tegorocznej edycji konkursu Tyskiego Lidera Przedsiębiorczości nagrodę główną w kategorii FIRMA otrzymał NITROERG S.A.

NITROERG jest producentem i dystrybutorem pełnej gamy materiałów wybuchowych przeznaczonych do użytku w górnictwie podziemnym, odkrywkowym oraz w pracach inżynieryjnych. To firma, która łączy tradycję z nowoczesnością.

Dziś NITROERG jest marką rozpoznawalną nie tylko w naszym regionie, ale i w wielu krajach na całym świecie. Warto podkreślić, że ponad 60 proc. produkcji materiałów wybuchowych jest eksportowana do ponad 40 krajów, nawet tak odległych jak Peru czy Australia. To bez wątpienia zasługa doświadczonej załogi i sprawnego zarządzania.

Od kilku lat firma dynamicznie się rozwija i zmienia swój wizerunek – doskonali procesy produkcyjne, szuka nowych rozwiązań technologicznych i inwestuje w infrastrukturę. Świetnym tego przykładem jest otwarta miesiąc temu w Bieruniu linia do produkcji materiałów wybuchowych emulsyjnych, wykorzystująca najnowocześniejszą na świecie technologię. A to tylko niewielka część programu kompleksowej modernizacji NITROERGU.

Prawie 145 lat doświadczenia, współpraca z partnerami na całym świecie, stosowanie nowoczesnych technologii, stawianie na dynamiczny rozwój – to wszystko sprawia, że dziś NITROERG jest prawdziwą wizytówką Śląska.

NITROERG_reklama2

Pełna oferta firmy: NITROERG S.A.