24 września br., w Restauracji Huta Paprocka, odbyło się kolejne już w tym roku spotkanie Klubu Młodego Przedsiębiorcy. Klub, działający przy Okręgowej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Tychach, jest formą integracji i wymiany kontaktów pomiędzy młodymi firmami. Jest nie tylko formą wsparcia (każdorazowo przeprowadzane jest krótkie szkolenie), ale też sposobem na nawiązanie kontaktów pomiędzy firmami młodymi stażem a tymi, które mają ugruntowaną już pozycję na rynkę.

W ramach spotkania Sławomir Szczepaniak z firmy szkoleniowej Przemyk przeprowadził krótką prelekcję na temat zarządzania czasem, prawidłowego wyznaczania celów, jak i sposób ich osiągania.

Gospodarzem spotkania byli państwo Małgorzata i Zbigniew Kierat, którzy z niezwykłą uprzejmością i gościnnością przywitali zebranych. Młodzi przedsiębiorcy mogli poznać ich historię, w jaki sposób można dosłownie od zera dojść do jednego z największych biznesów w Tychach. Nie obyło się też od anegdot związanych z rewitalizacją zabytkowego obiektu Huty. Po spotkaniu na przedsiębiorców czekała niespodzianka – możliwość jazdy próbnej jednym z nowocześniejszych samochodów na rynku, Skodą Superb III.

Kolejne, przedświąteczne spotkanie, również w Hucie Paprockiej, zaplanowano na pierwszą połowę grudnia.