Szanowni Państwo, 7 czerwca br. po raz kolejny odbędzie się uroczysta Gala Tyskiego Lidera Przedsiębiorczości. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich Członków i sympatyków Izby.

Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach po raz trzynasty organizuje Galę Tyskiego Lidera Przedsiębiorczości. Pomysł tego przedsięwzięcia powstał w 2001 roku z inicjatywy przedstawicieli Izby. W ten sposób chciano promować najlepsze firmy i produkty, pokazać tyszanom potencjał ekonomiczny miejscowych firm, ale przede wszystkim stworzyć możliwości integracji i współpracy przedsiębiorców. Po zakończeniu pierwszej imprezy nikt nie miał wątpliwości, że powinna ona na stałe trafić do kalendarza najpoważniejszych przedsięwzięć w Tychach.

Podczas uroczystości, która odbędzie się w Zameczku Myśliwskim w Promnicach, wręczone zostaną okolicznościowe statuetki m.in. Hermesów Biznesu – wyróżnienia dla przedsiębiorców, najbardziej dynamicznie rozwijających się firm oraz innowacyjnych produktów, które pojawiły się na rynku w roku ubiegłym. Gala Tyskiego Lidera Przedsiębiorczości to doskonała okazja do promowania postaw przedsiębiorczych oraz do nawiązywania kontaktów biznesowych.

Uczestnikami Gali będą eurodeputowani i posłowie, przedstawiciele władz regionu oraz samorządu lokalnego, a także czołowi przedstawiciele śląskiego biznesu.

W programie:
17.30 – Uroczyste otwarcie Gali
18.00 – Wręczenie statuetek i wyróżnień Tyskiego Lidera Przedsiębiorczości
18.30 – Występ zespołu Big Belfer Band, poczęstunek i rozmowy kuluarowe

Wstęp za zaproszeniami.

sponsorat2013

Drukowanie