14 Tyskie Targi Budownictwa zapowiadają się bardzo interesująco. Udział w nich bierze ponad 80 wystawców z ofertą dla tych, którzy budują, remontują czy planują nowy wystrój swojego lokum. Oferta targów odpowiada na najważniejsze problemy budujących, takie jak: tanie budownictwo, poszukiwanie oszczędności, obniżanie kosztów utrzymania oraz solidne materiały i urządzenia, a także estetyczne wyposażenie wnętrz.

Na targi warto się wybrać, bezpośredniego kontaktu z producentem, dystrybutorem, firmą wykonawczą nie zastąpi internet, reklama prasowa, radiowa czy inna. To właśnie na targach przedstawiciele wystawiających się firm mają czas, aby poznać Państwa potrzeby i dostosować swą ofertę do Waszych oczekiwań. Warto wygospodarować trochę czasu i odwiedzić targi, które pomogą wybrać prawidłowe rozwiązania i podjąć trafne decyzje.

Wiedza daje przewagę – zapraszamy do skorzystania z możliwości uzyskania rzetelnych informacji z pierwszej ręki. Oprócz bogatej oferty wystawienniczej dla gości targów przygotowano specjalną konferencję, na której można skorzystać z ciekawych prelekcji i wykładów dotyczących nowoczesnych sposobów budowania, obniżania kosztów użytkowania oraz dofinansowania dla domów i mieszkań energooszczędnych.

Powoli mija już czas tradycyjnego budownictwa, w którym na potrzeby grzewcze rocznie wydać trzeba przynajmniej kilka tysięcy złotych. Dzisiejsze technologie pozwalają budować domy innowacyjnie, szybko i oszczędnie przy rocznych wydatkach na energię rzędu kilkuset złotych, wymagają one jednak dużej wiedzy, zwiększonych nakładów finansowych na etapie budowy o ok. 15 % oraz dotrzymania wysokich wymogów technicznych zastosowanych materiałów i urządzeń.

W tym roku na targach pojawi się wyjątkowo dużo nowości. Będzie można poznać nowoczesne sposoby izolacji i docieplania budynków, firma z Opola zaprezentuje inteligentny system do zarządzania energią w budynku, gwarantujący użytkownikom komfort cieplny przez cały rok. Pojawią się także propozycje kompletnych budynków energooszczędnych i pasywnych, realizowanych w systemach segmentowych. Dla poszukujących inspiracji przy modernizacji czy aranżacji mieszkania – producenci oferują nowoczesne wzornictwo mebli, będzie także szeroka oferta drzwi i okien, podłóg drewnianych oraz oświetlenia.

Z myślą o zwiedzających i w trosce o potrzeby gości targów, organizatorzy przygotowali wiele udogodnień. Najważniejsze z nich to możliwość rejestracji on-line gwarantującej bezpłatne wejście na targi.

Zachęcamy też wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia stoiska Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego, gdzie będzie oczekiwać na Państwa specjalna wystawa Punkt Doradczy. Można będzie skorzystać z profesjonalnych, rzetelnych porad związanych z budowaniem energooszczędnym oraz informacji o specjalnej premii w wysokości maksymalnie 50 tys. zł dla osób decydujących się na rozwiązania pasywne.

Dla gości targów jest też oczywiście konkurs targowy z licznymi, cennymi nagrodami ufundowanymi przez wystawców i organizatora.

Zapraszamy Państwa do hali Stadionu Zimowego przy ul. de Gaulle′a 2 w dniach od 9 – 11 maja, w godz.10.00 – 18.00.

Organizatorem targów jest Biuro Promocji i Wystaw ASTRA. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.targityskie.pl, m.in. Program Targów, wykaz nagród dla zwiedzających, E-bilet.