Targi EKOstyl są odpowiedzią na szybko wzrastające zainteresowanie konsumentów w aglomeracji śląskiej  produktami i usługami prozdrowotnymi.
Wszyscy jesteśmy coraz bardziej świadomi tego, iż  właściwa dieta, suplementacja i regularna dbałość o kondycję są gwarantami zdrowia i lepszego samopoczucia.

Pamiętajmy że być Eko to nie tylko dbać o swoje otoczenie. Starajmy się wprowadzić ekologiczne myślenie w każdą sferę naszego życia, nie zapominając, że hasło Eko ma wiele znaczeń. To nic innego jak: naturalne, zdrowe, nieprzetworzone oraz oszczędne. Bądźmy więc ekologicznymi, żyjmy w zgodzie z Sobą i z otaczającym nas światem, który dzięki naszym wyborom może być lepszym dla następnych pokoleń.

Targi są miejscem prezentacji  produktów i usług związanych ze zdrowym odżywianiem a także promocji  zdrowego, aktywnego  stylu życia.

Na targach EKOstyl prezentowana będzie m. in.:

● żywność naturalna, tradycyjna i ekologiczna, artykuły spożywcze, produkty regionalne, napoje, soki, browary;
● gospodarstwa ekologiczne (produkty rolne, oferta agroturystyczna);
● wyroby rzemieślnicze i artystyczne;
● kosmetyki naturalne;
● ekologiczne środki czystości;
● moda ekologiczna, odzież, dodatki z materiałów naturalnych, len, bawełna;
● opakowania z materiałów naturalnych;

  • sprzęt do poprawy kondycji oraz aktywnego stylu życia,
  • produkty bezglutenowe i wegetariańskie;
  • oferta dla ekorodziny.

Targom towarzyszyć będzie  szereg specjalnych wydarzeń takich jak:

1. Cykl prelekcji na tematy zdrowego odżywiania, dietetyki itp., m. in.  prelekcja p. Bożeny Kropki, dyplomowanej dietetyk nt.: Skuteczna terapia leczenia
alergii i chorób z autoagresji –  przypadki kliniczne.
2. Strefa pokazów kulinarnych.

•    W strefie tej przeprowadzane będą degustacje potraw regionalnych z  Toskanii, Słowacji, Czech, Węgier, Bułgarii, Francji, Hiszpanii oraz regionalnej kuchni beskidzkiej.
•    Specjalnym gościem Strefy Kulinarnej będzie Carlos  Gonzalez Tejera, który wypowie się na temat: „Ryba  to nie pokuta, rybka to rozkosz”,  jak je przyrządzać oraz przeprowadzi pokazy kuchni latynoskiej. Pokazy kilka razy w ciągu dwóch dni targowych.
•    Ekspert kuchni francuskiej Trierry Ayel – przeprowadzi pokaz przyrządzania specjałów francuskich.
•    Mistrz kulinarny Pan Wiesław Wróblewski  serwować będzie poczęstunek kwaśnicy zbójnickiej przyrządzonej wg własnego przepisu.

Konkurs dla zwiedzających

Zapraszamy wszystkich Gości do udziału w Konkursie Targowym dla zwiedzających. Po oddaniu kuponu konkursowego dołączonego do biletu można wygrać cenne nagrody. Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 22 maja o godz. 16.00 w salce konferencyjnej na terenie targów.

Nagrodą główną ufundowaną przez SPA APHRODITE wraz FAMILY TOUR będzie  wSPAniały SPA weekend dla dwojga w kurorcie wód termalnych Afrodyta na Słowacji w Rajeckich Teplicach. Będą to 3 dni w SPAniałego wypoczynku dla 2 osób w kurorcie AFRODYTA,  zakwaterowanie w Hotelu AFRODYTA PALAC pokój Comfort, w pakiecie nieograniczone korzystanie z basenów (kryte i odkryte) wód termalnych AFRODYTA  oraz strefy saun (z możliwością udziału w „Rytuałach saunowych”), fitness centrum, bogata infrastruktura (leżaki, koce, jacuzzi), 3x zabiegi SPA na osobę,  wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji (w formie szwedzkich stołów) w niezwykłej restauracji AFRODYTY.

Inne nagrody ufundowane zostały przez:
•    Evita  Przyprawy –  zestawy upominkowe;
•    Łyczek Herbaty – herbaty smakowe;
•    Najmar – zestawy upominkowe;

Informacje targowe

Targi odbędą się w dniach 21 – 22 maja br. w Tychach w obiekcie Stadionu Zimowego przy ul. de Gaulle’a 2  codziennie w godz. od 10.00 do 18.00.

Bilet wstępu jest w cenie 5 zł, natomiast od 11 maja  będzie dostępny E-bilet uprawniający do bezpłatnego wstępu na targi.

Organizatorem targów jest Biuro Promocji i Wystaw Astra. Więcej informacji na temat targów jest na stronie: www.targiekostyl.pl

Serdecznie zapraszamy.