Szanowni Państwo,

Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach oraz Śląskie Centrum Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w seminarium dotyczącego Działania 3.2 „Inwestycje w MŚP”, na którym poruszone zostaną kwestie aplikowania o środki inwestycyjne w ramach Śląskiego Pakietu dla Gospodarki. Spotkanie odbędzie się w dniu 3 czerwca br. (środa) o godz. 10:00 w formie webinarium.

Spotkanie poprowadzą specjaliści ze Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości: pani Anna Miśkiewicz – kierownik Wydziału Wyboru i Kontraktacji EFRR oraz pani Agnieszka Mieszczok – kierownik Wydziału Rozliczeń.

Plan spotkania:

  1. Ogólne zasady naboru w ramach Działania 3.2 „Inwestycje w MŚP”
  2. Kryteria wyboru projektów
  3. Kwalifikowalność wydatków
  4. Zamówienia w projektach
  5. Zasady realizacji i rozliczeń projektów.

Konkurs jest elementem wsparcia oferowanego firmom z regionu w ramach tzw. Śląskiego Pakietu dla Gospodarki, ogłoszonego przez marszałka województwa śląskiego Jakuba Chełstowskiego. Zakończenie naboru 23.06.2020. Alokacja: 76 mln złotych.

Link uprawniający do wzięcia udziału w spotkaniu – za pośrednictwem komputera, tabletu lub telefonu: https://global.gotomeeting.com/join/555583821

Serdecznie prosimy o e-mailowe potwierdzenie udziału w seminarium. W przypadku problemów technicznych prosimy o kontakt telefoniczny przed spotkaniem. Przewidywany czas spotkania to ok. 1,5 godziny.

PREZENTACJA ZE SPOTKANIA (SLAJDY)

View interactive recording