Szanowni Państwo,

Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w seminarium pn. Śląski Pakiet dla Gospodarki, które odbędzie się w dniu  5 maja br. (wtorek) o godz. 11:00 w formie webinarium. Spotkanie rozpoczną Pan Wojciech Kałuża – Wicemarszałek Województwa Śląskiego oraz Pan Zbigniew Gieleciak  – Prezes Zarządu OIPH w Tychach.

Webinarium kierowane jest przede wszystkim do tych przedsiębiorców, którzy odczuwają negatywne skutki aktualnej sytuacji epidemiologicznej i szukają instrumentów finansowych m.in. w zakresie dotowania miejsc pracy czy zwiększenia płynności.

W trakcie spotkania omówionych zostanie 5 filarów wsparcia na kilku płaszczyznach działań:

I filar – Pożyczki obrotowe i płynnościowe wraz z innymi uproszczeniami w zakresie wsparcia zwrotnego
II filar – Wsparcie pracodawców w utrzymaniu miejsc pracy
III filar – Wsparcie bezzwrotne – inwestycje w MŚP wraz z uproszczeniami dla MŚP
IV filar – Samorządowe działania wspierające
V filar – „Wejścia kapitałowe” zwiększające zaangażowanie inwestorów w regionie

W spotkaniu jako prelegenci wezmą udział przedstawiciele Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości, Funduszu Górnośląskiego, Departamentu Gospodarki i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Śląskiego Funduszu Rozwoju.

Spotkanie odbędzie za pomocą platformy online GoToMeeting.

Link uprawniający do wzięcia udziału w spotkaniu – za pośrednictwem komputera, tabletu lub telefonu: zostanie przesłany po kontakcie mailowym z organizatorem (izba (at) izba.tychy.pl) przed konferencją.

Prezentacja ze spotkania do pobrania [POBIERZ]