Szanowni Państwo,

Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach wraz z Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną SA serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym dotyczącym procesu transformacji energetycznej i gospodarczej województwa śląskiego.

Celem spotkania jest zebranie opinii zaproszonych przedstawicieli firm i organizacji dotyczących postrzegania procesu transformacji oraz potrzeb firm w tym zakresie, w szczególności w aspekcie bezpieczeństwa energetycznego.

Panel realizowany będzie w formie moderowanego wywiadu grupowego (Focus Group Interview), prowadzonego przez ekspertów Głównego Instytutu Górnictwa z Katowic. Zgromadzona w czasie badań wiedza pozwoli na przygotowanie skutecznych działań i narzędzi transformacyjnych.

Spotkanie odbędzie się w dniu 8 listopada 2022 r., godz. 10:00-12:00, sala konferencyjna Galerii Strefart, Tychy, ul. Fabryczna 2. Dla uczestników spotkania przewidziany jest drobny katering oraz certyfikaty udziału.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc oraz konieczność zapewnienia kateringu uprzejmie prosimy o obowiązkowe potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 4.11.2022 r. na adres e-mail: izba@izba.tychy.pl lub telefonicznie: 32 327 72 77 kom. 796 596 106.