ŚNIADANIE Z EKSPORTEM: SPOTKANIE INFORMACYJNE „JAK WEJŚĆ NA RYNKI ZAGRANICZNE?” DLA MŚP
PLANUJĄCYCH LUB PROWADZĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ EKSPORTOWĄ

Czy moja firma jest gotowa na eksport? Jakimi zasobami trzeba dysponować, żeby wejść na rynki zagraniczne? Jaka wiedza na temat eksportu jest potrzebna?  Na te i inne pytania poznasz odpowiedź 29 września 2021 r. podczas spotkania informacyjnego „Jak wejść na rynki zagraniczne?” – szkolenia z udziałem praktyków skutecznie wprowadzających małe i średnie firmy na rynki zagraniczne.

Termin: 29  września 2021 r., godz: 9:00 – 11:00

Miejsce: sala konferencyjna Hotelu Tychy (al. Jana Pawła II 10, parter).

Rejestracja na miejscu: od godz. 8:30 do 9:00.

Zapisy: https://bit.ly/3nybdKB

Program spotkania:

  • Otwarcie

Zbigniew Gieleciak – Prezes Zarządu Okręgowej Izby Przemysłowo-Handlowej w Tychach

Jacek Miketa – Wiceprezes Funduszu Górnośląskiego S.A.

Maria Materla – Radna Sejmiku Województwa Śląskiego, Przewodnicząca Komisji Współpracy Zagranicznej i Integracji Europejskiej

  • Śląskie MŚP na rynkach zagranicznych – programy wsparcia eksportu

Łukasz Rosicki – Fundusz Górnośląski S.A.

  • Jak wejść na rynki zagraniczne?

Mariola Misiorowska – doktor nauk humanistycznych stosowanych, dyplomowana na Uniwersytecie Montrealskim w Kanadzie. Absolwentka nauk politycznych  i relacji międzynarodowych oraz handlu międzynarodowego. Jako doradca, wykładowca, szkoleniowiec oraz praktyk nauki i biznesu działa w dziedzinie rozwoju międzynarodowego przedsiębiorstw, komunikacji międzykulturowej oraz interpersonalnej, zarządzania różnorodnością i innowacyjności. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt projektów szkoleniowych, doradczych oraz rozwojowych, zrealizowanych między innymi dla: Urzędu Miasta Montreal, Urzędu Miasta Semipałatyńsk, College Champlain, College Montmorency, Ministerstwo Imigracji w Quebeku, SNC Lavalin, IRIPI, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, PAIH, Varsovia Capital, APR Media, Chimimeca Polska, FootballCode, Emalco Enamelware.

  • Dyskusja z udziałem moderatora,
  • Poczęstunek, rozmowy kuluarowe

Jak wziąć udział w szkoleniu?

Aby zapisać się należy skorzystać z formularza zapisu: https://bit.ly/3nybdKB

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o potwierdzenie zgłoszenia na adres mailowy: izba@izba.tychy.pl

Uwaga: Spotkanie kierowane jest przede wszystkim dla firm sektora MŚP. Jeżeli jesteś dużym przedsiębiorcą, wyślij zgłoszenie bezpośrednio na adres mailowy organizatora: izba@izba.tychy.pl. Dla dużych firm, zainteresowanych wsparciem eksportu jak również praktyków działalności eksportowej, posiadamy odrębny pakiet miejsc.

Podczas spotkania zapewniamy poczęstunek i materiały szkoleniowe. Przewidywany czas spotkania to ok. 2 godzin.

Udział w spotkaniu oznacza akceptację regulaminu imprez OIPH w tym zgodę na wykonywanie dokumentacji fotograficznej w trakcie spotkania do celów informacyjno-promocyjnych OIPH w Tychach oraz Funduszu Górnośląskiego S.A.

Spotkanie informacyjne „Jak wejść na rynki zagraniczne?” organizowane jest w ramach projektu „Promocja gospodarcza regionu oraz działania związane z tworzeniem przyjaznych warunków do inwestowania i eksportowania” realizowanego przez Województwo Śląskie oraz Fundusz Górnośląski S.A.