Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji Ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej, która odbędzie się 14-15 maja 2024 w Gliwicach. To wydarzenie stanowi unikalną okazję do spotkania i wymiany poglądów z czołowymi ekspertami, praktykami i naukowcami z dziedziny zarządzania jakością oraz rozwoju firm.

Ogólnopolska Konferencja Jakościowa to wydarzenie, które przyciąga liderów biznesu, menedżerów, przedsiębiorców, naukowców oraz ekspertów jakości z całego kraju. Tegoroczna edycja konferencji skupiać się będzie na tematach związanych z mierzeniem się firm z trendami przyszłości, perspektywą cyklu życia, wyzwaniami kompetencji przyszłości, zwiększeniem wartości organizacji czy inżynierią społeczną a bezpieczeństwem systemów IT.

Uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w 19 inspirujących prelekcjach eksperckich oraz interaktywnych sesjach networkingowych, a także wziąć udział w spotkaniu o charakterze integracyjnym w zabudowaniach dawnej kopalni Gliwickiego Centrum Naukowo-Technologicznego, które nie tylko będą mogli zwiedzić, ale uczestniczyć w wyjątkowym koncercie zwycięzcy najbardziej prestiżowego festiwalu jazzu tradycyjnego Złota Tarka 2023.

Konferencję uświetnią wybitni prelegenci, praktycy i naukowcy.

Aby wziąć udział w konferencji, której hasłem przewodnim jest „przyszłość zarządzana przez jakość”, prosimy o rejestrację na stronie internetowej jakoscbezretuszu.pl oraz zapoznanie się z regulaminem i pełnym programem wydarzenia.