Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów oraz z uwagi na dynamiczny wzrost popularności elektronicznych kanałów dystrybucji biletów, Koleje Śląskie obniżyły ceny biletów sprzedawanych w aplikacjach na smartfony, poprzez stronę internetową i w biletomatach.

Od 11 grudnia 2022 roku podróżni, którzy kupują bilety na przejazdy Kolejami Śląskimi, dostępne w systemach SkyCash, mPay, BILKOM, e-podróżnik, e-KŚ oraz KOLEO, zapłacą 10% mniej niż za bilet kupiony np. w kasie.

Zakup biletów poprzez nowoczesne kanały sprzedaży jest komfortowy i ekologiczny. Korzystając z aplikacji mobilnych i e-biletów, podróżni mogą zaoszczędzić czas, kupując bilet w szybki (bo liczony w sekundach) oraz bezpieczny sposób. A brak dodatkowych wydruków znacząco wpływa na ochronę środowiska.

Przypominamy, że Koleje Śląskie obsługują 16 linii regularnych, a także 3 linie turystyczne. Niespełna 200 stacji i przystanków dają możliwość organizacji podróży w sposób dogodny i dostosowany do potrzeb pasażerów.

Zachęcamy do jak najczęstszego korzystania z usług Kolei Śląskich oraz do zakupu biletów poprzez nowoczesne kanały sprzedaży.