Członkom Izby oferujemy bezpłatne konsultacje z naszymi ekspertami:

Grupa Gumułka Sp. z o.o. – konsorcjum firm specjalizujących się w szeroko pojętym konsultingu, członek OIPH, jedna z najlepszych firm konsultingowych w naszym kraju. Działa w obszarach doradztwa podatkowego, księgowości, rachuby wynagrodzeń, audytu finansowego i wewnętrznego, funduszy unijnych, w aspekcie ich pozyskiwania, rozliczania, oraz ewaluacji. Eksperci firmy prowadzą dla naszych członków bezpłatne konsultacje z zakresu doradztwa podatkowego.

Danuta Wencel – organizatorka Dni Szwecji w Tychach; od ponad dziesięciu lat zajmuje się animowaniem współpracy polsko – szwedzkiej. Na zdjęciu op lewej: największe targi budownictwa w Skandynawii Nordbygg 2010, wraz z przedstawicielem firmy OKMAR z Międzyrzecza Górnego, Sztokholm, marzec 2010

praga2mPiotr Czosnyka – były Konsul Handlowy Rzeczypospolitej Polskiej w Ostrawie, prowadzi w ramach Izby Centrum Informacji Gospodarczej o Republice Czeskiej wraz z serwisem internetowym, współpracuje z wieloma instytucjami i urzędami w Republice Czeskiej, tłumacz języka czeskiego. W ramach CIG świadczymy również usługi związane z pozyskiwaniem kontrahentów i partnerów handlowych na rynkach Czech i Słowacji.

Konsultacje z doradcami wymagają wcześniejszego uzgodnienia terminu. Spotkania prowadzone są w siedzibie Izby.