W dniu 8 kwietnia br., w Restauracji „U Przewoźnika”, odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie Klubu Młodych Przedsiębiorców. Klub integruje młode, tyskie firmy, w głównej mierze powstałe dzięki pomocy dotacyjnej Izby. Spotkanie otworzył prezes Izby, Zbigniew Gieleciak, przedstawiając aktualne wydarzenia gospodarcze z życia Izby.

Gościem specjalnym spotkania była uznana projektantka Anna Dziubek, założycielka firmy i marki „By Dziubeka”. By Dziubeka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku biżuterii modowej w Polsce i w Europie. W bieżącym toku obchodzi dziesięciolecie istnienia. Anna Dziubek przedstawiła swoją drogę do obecnej pozycji rynkowej. Podzieliła się z zebranymi przedsiębiorcami cennymi radami, co robić by przezwyciężać problemy pojawiającej się w działalności gospodarczej i jak rozwijać własną firmę tak by osiągnąć sukces w jej prowadzeniu.

Partnerem spotkania był Bank Zachodni WBK, który przedstawił zebranym kolejną edycję programu „Firmowe Rewolucje” i zaprosił do wzięcia w nim udziału.

Po spotkaniu odbył się kolejny już klubowy turniej gry w kręgle, połączony z rozmowami kuluarowymi.