Serdecznie zapraszamy do głosowania w konkursie na „Tyszankę Liderkę Roku 2022”, organizowanym wspólnie przez Okręgową Izbę Przemysłowo-Handlową w Tychach oraz Stowarzyszenie Tyskie Szpilki.

W dniu 7 marca br. Kapituła dokonała wyboru kandydatek do drugiego etapu konkursu – głosowania online:

LINK DO GŁOSOWANIA

Głosowanie trwa do 15 marca 2023 r. włącznie.

Wybrane kandydatki:

Agnieszka Bandura

Agnieszka Bandura jest osobą niezwykle pragmatyczną, zaangażowana i charyzmatyczną, która swym pozytywnym podejściem do życia porywa wszystkich, którzy mają okazje ją poznać, zarówno od strony prywatnej jak i zawodowej.

Od wielu lat angażuje się charytatywnie w pomoc osobom chorym i potrzebującym, czynnie uczestnicząc w terapiach pomocowych dla osób chorych na nowotwory. Co więcej, działa również na rzecz zwierząt, których prywatnie jest miłośniczką. Warto wspomnieć, że pod swoja opiekę przyjęła konia, oraz koty, które wymagały pomocy. Zawsze otwarta na udzielenie pomocy i wsparcie, nie odmawiając nikomu w potrzebie. Jest twarzą szeregu akcji charytatywnych, w tym lokalnych, tyskich.

Przez współpracowników oceniana jako wspaniały manager, który z wielką troską dba o swój zespół. Nie może umknąć uwadze, że Pani Agnieszka Bandura jest przede wszystkim kochającą i troskliwą opiekunką swojej najbliższej rodziny. Nie ulega wątpliwości, że osoba Pani Agnieszki Bandury w pełni zasługuje na tak zacne wyróżnienie.

Dominika Cybulska-Musz

Dominika Cybulska-Musz od wielu lat prowadzi szeroko pojmowaną działalność taneczną w naszym mieście. Ugruntowała pozycję Akademii Tańca D WAY OF LIFE Tychy w świecie tańca, jej marka, nasze miasto i kraj są dzięki jej pracy i staraniom rozpoznawalne. Sukcesy, jakie wypracowała wraz z podopiecznymi, są z roku na rok wyższe i obecnie tancerze Dominiki są w ścisłej światowej czołówce. Jest organizatorką Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego Dance Cup, który od 2022 ma miejsce w Tychach.

Dominika Cybulska-Musz to niezwykle charyzmatyczna osoba, za którą podążają setki tyskich – i nie tylko – tancerzy. Zaraża pasją, pomaga Tancerzom w osiąganiu najwyższych wyników w rywalizacji, ale i życiu osobistym. Wielu z jej podopiecznych zostało instruktorami tańca, bądź tańczy na deskach teatrów w całej Polsce.

Klaudia Matlachowska

Klaudia Matlachowska to tyska społeczniczka, która lubi pomaganie w ciszy i nie szuka rozgłosu – to jeden z powodów, dla którego zasłużyła na zgłoszenie do tego konkursu. Na co dzień jest redaktorką portali internetowych oraz fotografem, a własną działalność prowadzi od 10 lat. Społecznie w naszym mieście działa od 2016 roku. Stworzyła fanpage dotyczący Paprocan, a w 2018 roku portal internetowy Paprocany.info.pl, który redaguje. W 2018 roku zainicjowała wydarzenie pod nazwą „Spacer Paprocański”, którego celem jest integracja tyszan. Był on organizowany cyklicznie kilkanaście razy.

Od kilku lat organizuje również akcję „Tychy zbierają koce”, której celem jest ogrzanie osób bezdomnych w okresie zimowym, organizuje akcje ekologiczne. W okresie pandemii Klaudia pomagała tyskim przedsiębiorcom przejść przez ten ciężki okres np. treningi personalne na świeżym powietrzu. W roku 2022 zainicjowała akcję „Podwórkowe zabawy sprzed lat”. Klaudia zasługuje na tytuł „Tyszanka Liderka 2022”, ponieważ jest łącznikiem miedzy światem przedsiębiorców i mieszkańcami Tychów. Godne podziwu jest także jej zaangażowanie w promocję miasta Tychy.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.