16 lutego 2017 r., w tyskiej firmie EPO Trans Logistic S.A., odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie członków Klubu Młodego Przedsiębiorcy. Gospodarzem spotkania był Piotr Ozimek, prezes EPO Trans, jednej z największych firm transportowych w kraju i jednej z największych firm w Tychach.

Prezes P. Ozimek przedstawił historię spółki, jej obecne sukcesy i drogę rozwoju przedsiębiorstwa, które zaczynało od jednego samochodu ciężarowego w 1987 r. a obecnie jest krajowym potentatem na rynku usług transportowych. Udzielił też kilku ważnych rad, co robić, i co on robił, aby taki sukces osiągnąć.

W trakcie spotkania przedstawiono również aktualną ofertę Powiatowego Urzędu Pracy w Tychach dla przedsiębiorców (dyr. Anna Szczęsny-Michalak) oraz nowe projekty UE, które będą realizowane w tym roku przez OIPH w Tychach (dyr. Krzysztof Sykta).

Spotkania klubowe to również możliwość wspólnego porozmawiania w luźnej atmosferze, poznania nowych przedsiębiorców i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Uczestnicy zaproponowali kolejne spotkanie w formie ogniska – na wiosnę tego roku oraz wyjazd integracyjny do Pragi lub Lwowa.

Dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie.