Zapraszamy wszystkich mieszkańców na zwiedzanie Międzygminnego Zakładu Kompleksowego Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Tychach.

MIEJSCE: ul. Lokalna (naprzeciw Oczyszczalni Ścieków), TYCHY.

Podczas dni otwartych, organizowanych przez MPGOiEO „MASTER” Sp. z o.o. w Tychach, w dniach 9-10.05.2014 r. planowane jest udostępnienie dla zwiedzających jednego z najnowocześniejszych, w pełni zautomatyzowanych zakładów biologiczno-mechanicznego przetwarzania odpadów w Polsce i w Europie: www.zaklad.master.tychy.pl.

WARTOŚĆ PROJEKTU: 110 milionów złotych(ponad 69 mln zł – dotacja unijna, 23 mln zł – pożyczka preferencyjna z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej).

W tych dniach zarówno młodzież placówek oświatowych, grupy zorganizowane, jak również mieszkańcy będą mogli zaznajomić się z inwestycją.

ZAPRASZAMY

9 MAJA 2014 (PIĄTEK) – ZAPRASZAMY PLACÓWKI OŚWIATOWE I GRUPY ZORGANIZOWANE

Placówki oświatowe i grupy zorganizowane zainteresowane zwiedzaniem zakładu dnia 9 maja (w godzinach od 10.00 – 15.00) prosimy o wcześniejszą REZERWACJĘ w terminie nieprzekraczającym 05.05.2014 r. – poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie www.master.tychy.pl– na ich podstawie zostaną przydzielone godziny wejścia.

10 MAJA (SOBOTA) – ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW

Mieszkańców zapraszamy w sobotę 10 maja – wstęp wolny (od 10.00 – 15.00 – zwiedzanie odbywa się w grupach i trwa ok.45 minut). W celu ułatwienia dotarcia na teren zakładu, z Dworca PKP Tychy zostanie uruchomiona specjalna linia autobusowa „MASTER”, która z centrum bezpłatnie dowiezie Państwa na teren inwestycji, a po zwiedzaniu odwiezie w wyznaczone miejsca zgodnie z rozkładem – rozkład jazdy poniżej oraz na stronie www.master.tychy.pl.

tabelaryczne rozkłady MASTER