Śląskie Centrum Przedsiębiorczości zaprasza na konferencję:

FUNDUSZE UNIJNE DLA FIRM

Data: 7.12.2016 r.

Miejsce: Hotel ANGELO, Katowice, ul. Sokolska 24

Czas trwania: 9.00 – 14.00

Myślisz o rozwoju swoim i swojej firmy? Szukasz wsparcia finansowego? Poszukujesz terenów inwestycyjnych lub partnerów zagranicznych? Weź udział w interesujących WYKŁADACH z zakresu współpracy nauki i biznesu, przedsiębiorczości i oferty Programu Regionalnego dla firm. Wypracuj pomysły na innowacje w swoim przedsiębiorstwie lub dowiedz się jak pozyskać środki z Programów Ramowych oraz Instrumentów Finansowych UE w ramach dedykowanych WARSZTATÓW.

W ramach Strefy Rozmów:

– ZAPYTAJ O WSPARCIE UNIJNE U ŹRÓDŁA;

– SKONSULTUJ POMYSŁ NA ROZWÓJ;

– NAWIĄŻ WSPÓŁPRACĘ BADAWCZĄ;

– ZAPYTAJ O WSPÓŁPRACĘ Z PARTNERAMI ZAGRANICZNYMI;

– POZNAJ OFERTĘ TERENÓW INWESTYCYJNYCH;

– ZAŁÓŻ PODPIS ELEKTRONICZNY.

Do współpracy zapraszamy Partnerów Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości – Instytucje wdrażające Programy Ramowe, Ogólnopolskie oraz Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego w częściach poświęconych wspieraniu rozwoju sektora MŚP oraz firm dużych, a także  Centra Innowacji Uczelni Województwa Śląskiego.

Harmonogram Konferencji: POBIERZ.

Udział w konferencji i towarzyszących jej warsztatach jest bezpłatny. Prosimy o dokonywanie rejestracji udziału na www.scp-slask.pl. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowych informacji w imieniu Organizatora udzielają pracownicy Wydziału informacji i Promocji ŚCP: Adriana Witkowska – Konieczny: adriana.witkowska@scp-slask.pl; Krzysztof Winter: krzysztof.winter@scp-slask.pl; Jarosław Ziewiec: jaroslaw.ziewiec@scp-slask.pl. Tel.: (32) 743 91 71, (32) 743 91 77.

Konferencja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej –  Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.